Pražský primátor Bohuslav Svoboda udělal další krok k tomu, aby zprůhlednil hospodaření hlavního města. Jím vedená rada metropole včera rozhodla, že ve čtvrtek na mimořádné valné hromadě vymění členy dozorčí rady Pražských služeb.

Skončit má především Tomáš Raška, šéf investiční skupiny Natland, která od loňského léta vlastní necelou pětinu Pražských služeb. Primátorovi vadí neprůhledná majetková struktura Natlandu a také spekulace médií o tom, že za firmou ve skutečnosti stojí podnikatelé napojení na pražskou ODS.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.