"Informaci o konci Hany Hikelové ve funkci ředitelky zpravodajských stanic mohu potvrdit," řekl IHNED.cz ředitel Odboru komunikace a vnějších vztahů ČRo Jakub Čížek.

"Končí ke konci ledna," dodal s tím, že důvodem byl "nesoulad jejích názorů s míněním generálního ředitele hlavně kvůli Radiožurnálu".

"Ano, dnes jsem dostala písemné vyjádření, že z důvodu organizačních změn bylo moje místo zrušeno," řekla serveru IHNED.cz Hana Hikelová. Podle Hikelové v dokumentu stojí, že "vzhledem k výše uvedenému rozhodnutí generálního ředitele jste se stala nadbytečnou." Potvrdila i to, že končí na konci ledna.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.