Ministr školství Josef Dobeš nemá žádné zprávy o tom, že by Česko mohlo přijít o evropské peníze na projekty ve školství.

„Ještě v pondělí dopoledne moji lidé volali na Úřad vlády, aby se zeptali, jestli na poslední chvíli nedorazila nějaká depeše z Evropské unie, a potvrdili mi, že nic nepřišlo,“ řekl.

Do konce února ale odejde dopis do Bruselu z Prahy.  Ve zprávě bude jasně řečeno, jaké závady operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost se úředníkům podařilo vyřešit a v případě dalších nabídne řešení. Týkat se bude veřejných zakázek, kontrolních mechanismů a administrace projektů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.