Českou korupci se někdo poprvé pokouší přetavit v regulérní byznys. Filozof a překladatel Petr Šourek chystá prostřednictvím své kanceláře Corrupt tour vozit své zákazníky do předraženého tunelu Blanka, k cestě  uprostřed vilové čtvrti, která spojuje exšéfa ČEZ s majiteli plzeňské Škody nebo do nemocnice IKEM, kde se nakupovaly předražené přístroje od anonymních firem.  

Svůj projekt korupční turistiky chce představit ve čtvrtek na veletrhu Holiday World 2012 na pražském Výstavišti a v neděli už chystá první vyjížďku za pražskými nemocnicemi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Turisty, které už nudí výlety na Pražský hrad či Karlův most, chce zlákat nová cestovní kancelář. Corrupt tour své zákazníky vezme za trochu jinými pamětihodnostmi. Do předraženého tunelu Blanka, okruhem po pražských nemocnicích nebo za zbytečnou lanovkou do Ústí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.