Další indicie ukazují, že jedna z největších zdravotnických zakázek posledních let - 1,8miliardový tendr kliniky IKEM - skončila v blízkosti Romana Janouška. Muže s vlivem na pražskou ODS, spojovaného s mnoha spornými obchody.

HN se podařilo získat kopii e-mailu, který z firmy Kardio Port, vítěze soutěže na čtyřleté dodávky zdravotnického materiálu, doputoval do pražské kliniky. Pracovnice firmy v něm žádá, aby nemocnice všechny dokumenty posílala do budovy Gallery Myšák v centru Prahy. Přestože firma Kardio Port oficiálně sídlí v Kladně.

A právě z Gallery Myšák úřaduje podnikatel Janoušek. Má tam podle údajů z katastru nemovitostí i trvalé bydliště. Instrukce vyplývající z e-mailu jsou jasné: "Moc prosím o posílání korespondence pro firmu Kardio Port na adresu: Kardio Port a.s., Gallery Myšák, Vodičkova 710/31, Praha 1."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.