Druhou půli utkání 17. kola fotbalové ligy mezi Mladou Boleslaví a Ostravou přerušily v 49. minutě za stavu 2:0 pro domácí nepokoje v sektoru hostujících fanoušků. Rozhodčí poslal hráče do kabin a zápas byl asi na deset minut přerušen. V osmé minutě nastavení Baník snížil na 1:2, Tento stav vydržel až do konce.

Fanoušci Baníku začali řádit krátce po zahájení druhé půle. Hostující příznivci se ze svého sektoru snažili dostat na hřiště a při tom surově zmlátili jednoho z pořadatelů, který se jim ve vniknutí na trávník snažil zabránit.

Předtím se dva fanoušci prali také pod domácím kotlem. Zatím není jasné, zda také patřili k příznivcům Baníku. Zasáhnout museli policejní těžkooděnci, rozvášněné příznivce také kropili pořadatelé vodou.