„S představiteli Horní Falce jsme projednávali několik zásadních témat, především otázku železničního propojení mezi Plzeňským krajem a Horní Falcí, kterou považujeme za velmi důležitou, stejně jako naši němečtí partneři. Dotkli jsme se také témat, jako je čerpání evropských peněz v projektu Cíl 3 a především přípravu pro nové plánovací období Evropské komise a přípravu Evropského regionu společného regionu Dunaj –Vltava, kde se již finišuje s jeho finální podobou, “ shrnuje společné jednání hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.