Tak jednu z největších krádeží na kapitálovém trhu ve středu před Městským soudem v Praze charakterizoval jeden z jejích hlavních aktérů - František Bušek.

Před 15 lety totiž - tehdy se ovšem jmenoval František Chobot - jeho makléřská firma Iceberg vytunelování zprostředkovala. A to prý pro dnešního uhlobarona Pavla Tykače.

Průlomové svědectví, že v pozadí jeden a čtvrt miliardového tunelu stál Tykač, podal v polovině ledna německý daňový poradce a obchodník Peter Klaus Schimmelpfennig, který přes účty svých firem peníze vypral. Jenže jak on, tak ani ve středu Bušek k tomu zatím nepředložili věrohodné důkazy.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.