Když v pondělí Víta Bártu začal vyslýchat soud, mohl "superguru" z Věcí veřejných počítat s právní oporou těžké váhy české advokacie.

Hájit neformálního šéfa nejmenší vládní strany totiž nechce nikdo jiný než zkušený advokát Oldřich Chudoba.

Při procesu zaujal advokát třeba tím, jak razantně si počínal vůči Kristýně Kočí. "Nevím, jak může být Kristýna Kočí poškozena jednáním Víta Bárty. Kdyby sama paní Kočí nevystupovala na veřejnosti a nemedializovala celou věc, tak by poškozena nebyla," řekl Chudoba.

Už v minulosti Chudoba proslul jako advokát zastupující zvučná, ale mnohdy také dosti rozporuplná jména. Mezi jeho nejznámější klienty se totiž počítají i lidé obvinění z tunelování.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.