Ze svědka Radka Johna se během několika málo chvil stal bavič. Předseda Věcí veřejných při svém středečním vystoupení u Obvodního soudu pro Prahu 5 nechtěně rozesmál celou jednací síň.

Všemožně se sice snažil hájit obžalovaného Víta Bártu, ovšem jeho výroky připomínaly spíše kabaret. A v jednu chvíli pobavily i jinak vážného soudce Jana Šotta.

John o šéfovi poslanců VV například řekl, že je hodný a při procesu doplácí na svou štědrost. Soudce Šott se smíchu neubránil poté, co John označil Bártu za velkorysého člověka, který by půjčil i bývalému šéfovi poslanců ODS Petru Tluchořovi.

"A to i přesto, že proti nám osnoval spiknutí," dodal John, který zároveň ostře posazoval na druhého obžalovaného - poslance Jaroslava Škárku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.