Poslanec za Věci veřejné Radim Vysloužil v úterý sám odrodil své druhé dítě. Na jeho manželku přišly silné porodní bolesti už na cestě do porodnice, a tak rodila jen za jeho pomoci v autě u benzinové pumpy. Po telefonu mu asistovala sestřička z gynekologické ambulance. Novorozená dcera Bára i manželka jsou zdravé, řekl ČTK Vysloužil.

"Doktoři prohlédli jak manželku, tak dítě, všechno by mělo být v pořádku," řekl poslanec, který již na sociální síti zveřejnil fotku svého druhého potomka.

Odrodil, ale vládu padnout nenechá

467476 138769256249242 100003485063082 135942 1848880791 o"Vyběhl jsem z poslaneckého klubu, jel jsem vyzvednout manželku a jeli jsme do nemocnice. A po zhruba deseti až patnácti minutách cesty jsme museli zastavit na benzinové pumpě a tam to všechno proběhlo," popsal své úterní "dobrodružství". Nyní se podle svých slov vrací na jednání Poslanecké sněmovny, která v podvečer bude hlasovat o nedůvěře vládě.

Vysloužil vezl manželku do porodnice v Brandýse nad Labem, porod se ale uskutečnil už na Štěrboholské radiále. Podle pražské záchranné služby byly matka i dcera po akutním ošetření předány do péče specialistů Nemocnice Na Bulovce.

Na profilu poslance na Facebooku je u mobilních příspěvků zveřejněna fotografie holčičky s popiskem poslance: "Právě jsem odrodil svou druhou dceru Barunku v autě."

Související