"Mám rád ironii a sarkasmus. Tehdy se objevovaly v novinách divoké spekulace... Tak jsem si svému kamarádovi a tenisovému příteli dovolil udělat radost. Povedlo se mi to, velmi se tomu smál,“ vysvětloval to Bém o pár měsíců později v rozhovoru pro HN.

Musela to být na večírku ve Žlutých lázních legrace k popukání: ovšem jen pro Janouška, Béma a několik dalších přátel. Dnes se tomu nesměje už vůbec nikdo. Bémův narozeninový dar je totiž z úplně stejné kategorie jako obsah odposlechů jeho telefonátů s Janouškem. Symbol doby, kterou jsme prožili a z níž jsme se dodnes nevzpamatovali. A kdo ví, jestli se vůbec vzpamatujeme.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.