Pražský primátor Pavel Bém, starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a středočeský hejtman Petr Bendl měli k sobě vždycky hodně blízko.

Bendl, původně kladenský starosta, s oběma svými stranickými kolegy řešil často projekt rychlodráhy mezi pražským letištěm a Kladnem i výstavbu silničního okruhu kolem metropole.

A jak ukázal deník Insider, měli také společného známého – podnikatele a lobbistu Romana Janouška. Ten s nimi podle deníku udržoval v září a říjnu 2007 čilý telefonní kontakt. Vyplývá to z výpisů z Janouškova mobilního telefonu, který má Insider k dispozici.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.