Před dvěma měsíci dorazil do Česka dopis. Evropská komise v něm varovala, že od července zastaví Čechům čerpání všech dotací. Přesně před měsícem se pak kohoutky všech operačních programů skutečně zavřely.

Penězovod bruselských miliard je pak komise ochotna obnovit pouze za jasně daných pravidel: Česko musí především zlepšit systém kontroly čerpání evropských miliard a posílit nezávislost auditních orgánů. 

Ministerstvo vedené véčkařem Kamilem Jankovským proto vypracovalo podrobný harmonogram, do kterého zaneslo všechna doporučení, která komise Česku dala. Vláda s ním ve středu souhlasila.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.