Nejblíž do finále národního fotbalového poháru mají fotbalisté Sparty, kteří na svém stadionu porazili těsně Jablonec 1:0. Ve druhém zápase, který se hrál v Olomouc gól nepadl a Teplice tak mají pro odvetu dobrou pozici.

Sigma Olomouc - FK Teplice 0:0

Olomouc doma v posledních pěti ligových zápasech neztratila s Teplicemi ani bod a nastřílela třináct gólů, dnes ale dlouho nemohla najít cestu k vápnu hostí, natož k výraznějšímu ohrožení Grigara. Severočeši ve čtvrtfinále vyřadili ofenzivně laděný Liberec a také dnes potvrzovali, že se jim hraje lépe, když nemusejí tvořit hru.

Po jedenácti minutách dokonce dopravili míč do sítě, ale Dolejšovi zhatil radost z vedoucí trefy ofsajd. Ve 21. minutě zahrozili hosté z centru znovu, Siva hlavičkoval po rohu na hranici malého vápna kousek nad.