Když jsme s premiérem dělali poslední rozhovor, řešila se vládní krize způsobená Věcmi veřejnými. Za stejných podmínek jsme se setkali i letos. Jen vládě ubyla podpora veřejnosti a naopak přibyla řada starostí a afér.

V poslední době se objevila řada kauz svázaných s ODS – případ pana Kocourka, následovalo ProMoPro, pak odposlechy pánů Béma a Janouška. Není načase, aby si ODS přiznala, že je nemocná? Že je těch skandálů prostě už moc?

ODS nikdy nic nezastírala a tyto problémy řeší. Ano, jsme stranou, která má dvacet osm tisíc členů a dvacetiletou historii. To znamená, že tisíce našich lidí mají svou personální historii, včetně chyb a omylů. Ale prosím, neházejte je do jednoho pytle. Pan Vondra zcela evidentně ve věcech korupce nejede. Pan Kocourek nešťastným a lidsky hloupým způsobem řešil své rodinné problémy.

I za to se politicky platí. Ale netvořte umělé konstrukce. Když uměle vytvořím stranu, kde budou lidé bez politické historie, tak tento problém možná nebudu mít.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.