Hejtman Milan Chovanec informoval starosty o dotacích Plzeňského kraje, které mohou pomoci jejich obcím a o chystaném rozpočtovém určení daní. „Příští politická reprezentace a Asociace krajů musí udělat vše pro to, aby obce dostaly víc peněz na místní komunikace a silnice druhé a třetí třídy. Jenom pro příklad - stát dává svým organizacím, jako je Ředitelství silnic a dálnic, na jeden rok 700 tisíc korun zhruba na 1 kilometr silnic první třídy a dálnic. Kraj však má na 1 kilometr svých silnic zhruba 50 tisíc korun. Je tedy zřejmé, že hlavní problém jsou finance,“ prohlásil hejtman, podle něhož pomůže stabilizace rozvoje dopravní sítě.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.