Získání investičního úvěru vyžaduje ze strany klienta především notnou dávku schopnosti predikovat nejen svůj vlastní vývoj, ale i vývoj konkrétního tržního odvětví, ve kterém se klient pohybuje. V téměř ideální situaci by byl klient, který by měl k dispozici uzavřené dlouhodobé kontrakty se svými odběrateli, nejlépe po celou dobu platnosti investičního úvěru.

Taková situace je však velmi výjimečná. Naopak ze zkušeností vyplývá, že z důvodů finanční resp. dluhové krize, obecně volatilní poptávce po zboží a tím vznikající nejistotě nejsou v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů nyní firmy ochotny dlouhodobé kontrakty uzavírat. To pochopitelně vnáší na straně klienta značnou nejistotu do odhadu budoucího vývoje, což se může odrazit ve výrazném omezování investic, nebo jejich odložení do budoucna.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.