Česká republika v uplynulém roce přibrzdila svůj hospodářský růst v důsledku zpomalení celé evropské ekonomiky a poklesu domácí poptávky.

Tento trend, stejně jako nejistota dalšího hospodářského vývoje předlužené, přeregulované a byrokraticky přebujelé Evropy, nás bude pravděpodobně provázet i v letošním roce. Vedle toho budeme s napětím sledovat dopady přísnější regulace finančního sektoru, rostoucí nezaměstnanosti a konkurenceschopnost sociálně štědré Evropy oproti produktivnějším ekonomikám z jiných částí světa.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.