Bývalý řidič olomoucké MHD Roman Smetana, kterého kvůli nenastoupení do vězení několik týdnů hledala policie, se na Václavském náměstí sám přihlásil policejní hlídce. Poté, co policisté prověřili jeho totožnost, ho odvedli na služebnu v Krakovské ulici.

Autobusák, kterého olomoucká soudkyně Markéta Langerová odsoudila ke sto dním ve vězení za to, že kreslil na plakátech jejímu manželovi - bývalému místopředsedovi ODS Ivanu Langerovi - tykadla, se účastnil demonstrace na Václavském náměstí.

Chvíli váhal, jak se má jít udat a dokonce přemlouval kolemjdoucí a přátele, aby to udělali za něj. Napoprvé k zatčení nedošlo, Smetana se jen s policisty vyfotil. Napodruhé už po něm chtěli občanský průkaz a poté jej zatkli. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.