První muž České televize je ve funkci generálního ředitele více než půl roku. Pochvaluje si, že kvůli delší stopáži nových Událostí klesla sledovanost Televizních novin na Nově.

HN: Vy jste i z toho důvodu, že máte málo původních zpráv, před časem vymezili ony slavné barevné týmy, které měly vyčlenit elitní reportéry pro přípravu Událostí.

Ukázalo se, že jednotlivé týmy nejde úplně oddělit. Musíme vážit i náklady a nemůžeme na jednu akci posílat dva televizní štáby s tím, že jedem bude pracovat pro ČT 24 a druhý pro Události. Ten tým má být jeden a má vědět, že jeho vlajkovou lodí jsou Události.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.