Tajemníci Věcí veřejných v krajích po celé republice se musí poohlížet po nové práci. K 31. květnu na svých pozicích končí, dostali výpověď.

"Byla to docela rána, i když o tom, zda skončíme nebo ne, se už dlouho spekulovalo. Přesto mne to překvapilo," řekla jedna z tajemnic, která si přála zůstat v anonymitě.

Naopak tajemník Moravskoslezského kraje František Dědic to, že přijde o místo, očekával. "Je to logické, že když ve straně dojde k puči, sponzoři se rozprchnou. Já jsem jen úředník, co bude s kanceláří, nevím," poznamenal.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.