Ve vyhlášeném pražském klubu SaSaZu zapíjeli ve středu 17. dubna svůj rozchod s Věcmi veřejnými ministři a poslanci kolem Karolíny Peake. Jejich večerní tah sledovali zpovzdálí neznámí lidé s fotoaparátem, ministra dopravy Pavla Dobeše pak ještě do centra města stíhala cizí fabie. Záhada se ve čtvrtek vyřešila sama. Byli to novináři z deníku Blesk.

"Ale jakou máte jistotu, že to jsou vždycky novináři? Moderní technologie vás vedou k tomu, klást si otázku, jestli to je jenom novinářská obec, která má zájem o informace, nebo jestli v tom není nějaká jiná skupina," zlobil se druhý den při rozhovoru s HN Dobeš a dodával: "Ano, jsou organizace, které chrání zájem státu. To ale na tom autě nikdo nemá napsané."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.