Kandidát na prezidenta a bývalý premiér za ČSSD Miloš Zeman se v pondělí přidal ke svým konkurentům a začal přesvědčovat voliče.

Politik se totiž představil studentům Právnické fakulty UK v Praze, kde pronesl přednášku s názvem Proměny české politiky v posledních dvaceti letech a jejich vliv na českou společnost.

Přestože vystoupil na pozvání Spolku českých právníků Všehrd, je možné považovat akci za zahájení Zemanovy předvolební kampaně. Ostatně on sám v nedávném rozhovoru pro Ekonom tvrdil, že ho kampaň vyjde na pouhé dva miliony, přičemž do ní počítá i veřejné diskuse.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.