Najdou se další peníze u obviněného poslance a středočeského hejtmana Ratha v krabici od pračky? A kolik jich bude? Nad tím si lámou hlavu nejen samotní vyšetřovatelé či státní zástupkyně, ale nově také sázkaři.

Kancelář Fortuna totiž vyhlásila netradiční kurzy. Lidé si mohou až do 20. května vsadit, zda v Rathově domě a kanceláři najdou policisté méně než 38 milionů , mezi 38 až 50 miliony anebo více než 50 milionů korun.

Zároveň si mohou vsadit i na to, kde policie další peníze najde. Zda zůstane u krabice od bot, nebo bankovky objeví například v krabici od pračky nebo sušenek z IKEA.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.