John si pochvaloval práci policie, měl slova chvály pro policejního prezidenta Petra Lessyho, kterého šéf VV ještě jako ministr vnitra podporoval. "Nebylo to pro mě překvapení, policie odvedla výbornou práci," uvedl John. "Jsem přesvědčen o tom, že po sněmovně běhá dalších 5, 6 až 7 politiků, kteří by měli následovat Davida Ratha," tvrdí John s tím, že "Rath je první kostkou v dominu, teď se to bude sypat".

Debaty se zúčastnil i místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek. Ten Johnovi připomněl jeho působení ve společnosti Ora Print. "Byl jste bílým koněm Romana Janouška," zdůraznil. "S tunelováním jsem neměl nic společného," reagoval šéf VV.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.