Ondřej Vacek studuje třetím rokem gymnázium Aloise Jiráska v Litomyšli. Už nyní ale slaví se svými vědeckými projekty úspěchy v zámoří. Za svůj výzkum "rezistence bakterií na dezinfikanty" získal čestné uznání v celosvětové soutěži mladých techniků a vědců I – SWEEP.

Dokázal se prosadit mezi šesti stovkami středoškoláků ze 68 zemí světa a 44 států USA. Porotce zaujal jeho výzkum, který prováděl na chemicko – technologické fakultě pardubické univerzity. Zaměřil se na to, jak jsou bakterie odolné vůči dezinfekčním prostředkům, například Savu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.