Česká ekonomika stále prožívá období útlumu, přesto podniky hledají nové cesty jejich dalšího rozvoje. Na tuto cestu ale často potřebují finance, kterých není v současnosti nazbyt. Jaký zdroj financování je však výhodnější, v jakých situacích a pro koho?

Na jedné straně lze využít krátkodobé nebankovní půjčky, které jsou snadnější na rychlé vyřízení a jednoduchou administraci.

„Podnikatelé tuto půjčku poptávají v případě, když se jim pohledávka někde zpozdí a oni urgentně potřebují profinancovat svoje aktivity, peníze musí mít okamžitě, nejdéle do dvou dnů,” říká Aleš Budín, majitel portálu bezbanky.cz a dodal, že částku pak může klient vyrovnat kdykoliv.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.