Policejní spis se jménem Davida Ratha je každým dnem o něco silnější. Přibývají výpovědi, dokumenty, důkazy.

Ač státní zástupkyně Lenka Bradáčová tvrdí, že o vině poslance a bývalé hejtmanské hvězdy ČSSD není pochyb, zbývá dostatek otázek, na které ještě nepadly odpovědi.

1. Proč kauzu vyšetřují v Ústí nad Labem?

Případ dostala na starosti ústecká státní zástupkyně Lenka Bradáčová, přestože se až dosud odehrával převážně ve Středočeském kraji a většina z obviněných ve středních Čechách žije nebo pracuje. Bradáčová však nikdy netvrdila, že má případ na starosti proto, že by její kolegové a policisté z Prahy nebo Středočeského kraje mohli být podjatí. Naopak tvrdí, že případ se vztahuje k severním Čechám. Jak?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.