Na veřejnost pronikla další část policejních odposlechů, které detektivové pořídili jako důkazy korupce lidí okolo poslance a bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.

V přepisech záznamů, které nyní zveřejnil deník Právo a odvolává se přitom na důvěryhodný zdroj, se Rath baví s exposlancem Petrem Kottem a ředitelkou kladenské nemocnice Kateřinou Pancovou v jejím domě v Rudné u Prahy a vtipkují přitom nad penězi, s nimiž později detektivové Ratha zatkli přímo před domem. Politik měl u sebe sedm milionů korun v krabici od vína.

"Takový hezký penízky. Lesklý, takový žlutě, žlutě pěkný. Takový hezký, takový žluťoučký," cituje Právo Ratha.

"Jo, jo, abych je měla. Nekazí se to, neplesniví. Můžeš je schovat dobře," reaguje Rathova kamarádka a Kottova životní partnerka Pancová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.