Statisícové i milionové částky vyplatilo bývalé vedení pražského Dopravního podniku manažerům, kteří z firmy museli na začátku roku odejít. Nyní je firma v dopise žádá, aby nadstandardní odměny vrátili.

"Žádám Vás o navrácení rozdílu mezi částkou, která Vám byla vyplacena jako mimořádná odměna a částkou, která by Vám byla vyplacena při vzniku nároku na odstupné." Takto vypadá úryvek dopisu, který dostali někdejší vysoce postavení manažeři do schránek. Na konci dopisu je uvedeno číslo účtu, na který se má požadovaná částka zaslat.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.