18. října 2007 k ministru Martinu Bursíkovi (SZ), když se na interpelace nedostavila většina členů vlády:

"Možná by nám mohl pan vicepremiér Bursík vysvětlit, zda náhodou vládu neskolila nějaká těžká epidemie, protože jinak si nedovedu vysvětlit takovou mizivou účast členů vlády, členů kabinetu na dnešním jednání, protože doufám, že nikdo z nás nepodezírá členy vlády z toho, že by pohrdali sněmovnou a byli vůči ní takto arogantní."

31. ledna 2008 k premiéru Mirku Topolánkovi (ODS):

"Tak, pane premiére, já myslím, že jste nás nepřekvapil. Místo abyste odpovídal věcně o tom, jestli vaše vláda změnila, či nezměnila motivační program ČEZ, tak zase používáte vulgarity. Já myslím, že většina lidí v České republice už si dávno na vás názor udělala. Vy nemáte jediné, ani zlomek práva o někom říkat, co kdo je, protože vy jste absolutně králem všech hulvátů, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí."

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.