Předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka v úterý raději nechodil mezi novináře. Není divu. Jeho straně totiž po zatčení Davida Ratha přibyl další problém. Bývalý středočeský hejtman v projevu před poslanci namočil ČSSD do své korupční kauzy.

Na jednání sněmovny naznačil, že peníze z jeho kauzy mohly být určeny na financování voleb. Teorii krabice s vínem, kterou dosud opakovali jeho právníci, ani nezmínil.

„Ve spisu je několik tisíc stran různých rádoby odposlechů a dalších věcí, je to všechno neúplné. Ale i v tak nekompletním torzu najdete spoustu vět o penězích na volby, financování voleb. Je lepší, aby to zaznělo tady a teď, dál to komentovat nebudu. Ale trvám na tom, že David Rath úplatek nevzal!“ řekl Rath.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.