"Langerův muž", bývalý náměstek na policejním prezidiu nebo soupeř Petra Lessyho ve volbě o post šéfa policie. Ivan Bílek ale v posledních měsících především buduje nový útvar kontrolující práci policistů, celníků i příslušníků vězeňské služby - Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS).

Po půl roce v pozici prozatímního ředitele je téměř jisté, že se stane regulérním šéfem inspekce. Jeho jmenování ve středu schválila vláda, rozhodnout o něm musí ještě bezpečnostní výbor sněmovny. I od jeho členů se ale ozývá, že půjde jen o formalitu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.