Když obviněný poslanec David Rath nastoupil do vazební věznice v Litoměřicích, musel povinně absolvovat fotografování. Klasický "trojsnímek" známý z detektivek, v němž je pachatel zobrazen z levého a pravého profilu a zepředu, se následně 2. června objevil v deníku Blesk.

A o tři dny později bulvární list otiskl třídílné fotografie dalších spoluobviněných.

Generální inspekce policejních sborů (GIBS) po týdenním šetření ukázala prstem na jednoho z příslušníků z pracovníků věznice Oráčov na Rakovnicku. Akce Sklepmistr zároveň odhalila dalšího z pracovníků věznice, který si snímky a další data v kauze Rath stáhl.

Ty se na veřejnost zatím nedostaly.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.