Odvezl naše mantinely a technické vybavení, tvrdí pražský magistrát, kterému patřil legendární hokejový stadion na Štvanici. Viní z toho Tomáše Doležala, jehož občanské sdružení si areál od roku 1998 pronajímalo.

Na konci minulého roku podal magistrát na podnikatele trestní oznámení. Vyvrcholily tak dlouhodobě napjaté vztahy. Město a Doležal se vzájemně osočovali, že se ten druhý o zchátralý stadion nestará.

"Policisté, kteří případ vyšetřovali, nenašli nic, co by nasvědčovalo kriminální činnosti," prohlásil po několika měsících pátrání a výslechů mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.