Novou webovou stránku, která měla návštěvníkům zjednodušit orientaci v množství dat a dokumentů, spustila před pěti dny Poslanecká sněmovna. Web www.psp.cz prošel redesignem, uvnitř však zůstává plný bezpečnostních děr.

"Nejsou nastavená práva ke složkám, v téměř každém GET parametru jsou chyby, lze se dokonce dostat do adresáře, který obsahuje data a zdrojové kódy celého portálu," informovali v úterý uživatelé na serveru Lupa.cz.

Kdo uměl odhadnout a do prohlížeče zadat specifickou adresu, mohl si prohlédnout mimo jiné adresář plný stažených filmů včetně pornografie.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.