Podporu uvnitř vlastní strany ztrácí místopředsedkyně sněmovny Vlasta Parkanová. Někteří poslanci TOP 09 totiž chtějí, aby sněmovna vydala bývalou ministryni policii, aby mohla být vyšetřována kvůli předraženému nákupu armádních letadel CASA.

"Zásadní pro mě bude usnesení mandátového a imunitního výboru, který, jak doufám, rozhodne pro vydání. Pokud by totiž doporučil nevydávat, zpochybnil by základy právního státu, protože by vlastně vyjádřil nedůvěru v policii i celý systém," řekl HN poslanec TOP 09 Jan Farský, který zatím vždy pro vydání svých kolegů poslanců hlasoval.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.