Raději nové rezidence než park. Podobné zájmy investorů a dalších vlivných skupin v Praze začali prověřovat kriminalisté. Podle informací HN dostala policie v Ostravě trestní oznámení, které se týká pořizování nového územního plánu Prahy.

Zastupitelé jeho sestavování před třemi týdny zastavili, protože se mimo jiné obávali, že při něm může docházet ke korupci. Praha tak svůj územní plán začne pořizovat nanovo. A kriminalisté zřejmě budou zjišťovat, zda při dřívějším plánování mohl někdo nabízet úplatky, aby se na nějakém území například dalo stavět.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.