Před čtyřmi lety z toho byl slušný poprask.

Tehdy třicetiletý specialista na komunikaci Jan Piskáček postupně vyhrával u vysokých dopravních úřadů jednu zakázku za druhou a brzy byl zřejmý důvod: Piskáček měl blízko k tehdejšímu ministru dopravy Aleši Řebíčkovi (ODS), který proslul účastí v aféře Toskánsko a zázračným zbohatnutím své stavební firmy Viamont právě v době, kdy šéfoval českému resortu dopravy.

Tentýž Jan Piskáček, kterému média vyčítala střet zájmů, se nyní vrací: stal se členem týmu, který má pomoci v prezidentské kampani ekonomovi Vladimíru Dlouhému. Ten si Piskáčka najal jako mediálního poradce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.