Kocman sám sebe hodnotí jako "PR profesionála, příležitostného bloggera, fanouška a grafomana". Jeho záliba v psaní na sociálních sítích se mu podle serveru Lupa.cz stala osudnou v jeho profesi v Air Bank. Na sociální síť totiž v té době tiskový mluvčí banky dal fotografii pozadí své kolegyně v bance a uvedl, že "se nemůže soustředit na práci".

"Když se odkaz na fotku objevil na stránce Air Bank na Facebooku, řešili jsme, jestli smazat můj původní tweet a následně i odkaz na zdi. To jsem ale odmítl. V Air Bank jsme nikdy nic na Facebooku nesmazali a ani já nemažu příspěvky, na které po čase nejsem moc hrdý. Je to pro mě stejné, jako když něco řeknu. Sice vyřčená slova nejsou nikde zaznamenaná, ale nikdy by mě nenapadlo popírat, že jsem je vypustil z úst," řekl Kocman Lupa.cz.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.