Nezvykle ostré výroky ministra financí a místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska namířené na protikorupční detektivy v posledních dnech zásobovaly média.

Ve středu přijde klíčová událost, kvůli které se Kalousek pouštěl do peprných vyjádření. Poslanci rozhodnou, zda zbaví imunity jeho stranickou kolegyni Vlastu Parkanovou a vydají ji protikorupční policii k trestnímu stíhání.

Detektivové by pak mohli naplno odstartovat rozplétání údajně předraženého nákupu vojenských dopravních letounů CASA. A třeba i dalších podobně podezřelých armádních zakázek z doby, kdy lidé blízcí Kalouskovi o tendrech rozhodovali.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.