Při jednání Rady ČT jste se zmínil, že výhrady proti novému formátu Událostí byly vedením ČT reflektovány. Můžete upřesnit o jakých výhradách byla řeč?

Obecně chci říct, že se předem počítalo s tím, že po třech měsících Události zhodnotíme. Většina mých kolegů vyjádřila připomínky, týkající se formy i obsahu, převážně ovšem formy. Výhrady směřovaly k přílišné dynamice, kdy se například na ploše pohybují dva moderátoři, což jsou ovšem záležitosti, které Česká televize už reflektuje a mění.

Hlavní změny jsou především ve formě, ale též v určitých dílčích momentech, třeba heslo "Jasné a spolehlivé" po třech měsících možná ztratilo svůj význam, kdy chtělo do určité míry překvapit, vzbudit pozornost. V tuhle chvíli je možná nadbytečné a i jakožto formu je chceme do určité míry utlumit, aby zvítězil především obsah, takže se v budoucnu bude používat už jen velmi omezeně. To je asi to nezákladnější, na čem jsme se shodli.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.