Policejní prezident Petr Lessy odcházel z jednání bezpečnostního výboru, na kterém se řešili telefonáty ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09), rozladěn.

Několik vyjádření politika označil za nepravdy a je kvůli tomu ochoten podstoupit zkoušku na detektoru lži. Přesto, že výsledek testu nelze použít u soudu jako důkaz, podle Lessyho může mnohé napovědět.

Co říkáte tomu jednání?

Já jsem na půdě Poslanecké sněmovny řekl pravdu a mám z toho velmi smíšený pocit. Velmi mě překvapilo, že pan ministr financí po úvodních dvou větách obsahu našeho rozhovoru se odchýlil k nepravdám, které v tomto rozhovoru v žádném případě nepadly.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.