Ilustrace světoznámého výtvarníka Petra Síse, kterou vytvořil pro pamětní vydání Hospodářských novin u příležitosti úmrtí Václava Havla, má být vystavena na pražském letišti.

S nápadem využít Sísovu kresbu přišel zakladatel Art for Amnesty, projektu organizace Amnesty International, Bill Shipsey, který už požádal známé osobnosti blízké zesnulému prezidentovi, aby finančně přispěly.

Sísova Poslední audience na titulní straně prosincového speciálního vydání HN ho zaujala natolik, že podle ní nechává zhotovit gobelín.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.