Nově zveřejněné odposlechy, klíčový důkaz protikorupčních detektivů v Rathových kauzách, přibližují, jak dokonalé podhoubí pro vznik korupce bývalý středočeský hejtman David Rath a jeho společníci vytvořili.

Možnou manipulaci s cenou zakázek nikdo ze středočeských úředníků a politiků neodhalil – téměř všichni radní pro jejich schválení jen zvedali ruce.

„Nejsem odborník na cenu zdravotnických zařízení. Pro mne bylo důležité, aby konečná cena zakázky odpovídala předpokládané ceně, nepídil jsem se po jednotlivých položkách,“ hájí se například krajský finanční a investiční náměstek Marcel Hrabě.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.