Novou přezdívku dostal před několika měsíci dozorce věznice Vinařice. Kvůli podezření, že do věznice na Kladensku někdo dodává mobilní telefony i s příslušenstvím, založili pracovníci Generální inspekce bezpečnostních sborů před několika měsíci spis Převozník. Koncem minulého týdne dozorce a jeho komplice obvinili.

"Dozorce do střeženého prostoru věznice opakovaně a za úplatu vnášel odsouzeným nejen mobilní telefony, nabíječky, SIM karty, ale i další předměty. Za to, že vězňům jednotlivé předměty opatřoval a nosil do věznice, si dozorce nechával od  příbuzných vězňů na svou adresu a také na adresu zadržené civilní osoby posílat
finanční částky v řádech několika tisíc korun," uvedla mluvčí GIBS Radka Sandorová.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.