Luxusní bílé BMW stojící v centru Ústí nad Labem, za oknem speciální povolení Úřadu vlády. Snímek, který získala redakce IHNED.cz, usvědčuje dalšího majitele vozu z toho, že získává "imunitu" díky zřejmému falzifikátu. Žádné takové povolení totiž neexistuje.

Opakující se podvrh se neobešel bez odezvy. "Všechny případy napodobenin šetří policie," řekl serveru mluvčí Úřadu vlády Michal Schuster. Další podrobnosti prý ale nemá.

Už před dvěma týdny vyšlo najevo, že stejné falešné potvrzení používá i řidič luxusní limuzíny v centru Prahy. Auto patří ústeckému podnikateli a bývalému politikovi Tomáši Horáčkovi, který v minulosti proslul například problematickým nabíráním členů do severočeské ČSSD.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.