Čas ministra dopravy Pavla Dobeše (LIDEM) ve funkci se krátí. Centrální registr vozidel totiž ani ve středu nefunguje bez problémů. Po celé republice například dopoledne úředníci nemohli zjistit, zda přihlašované vozidlo není kradené.

"Ráno, když se otevřely přepážky, vydali úředníci lidem 85 lístků s pořadovými čísly v naději, že registr dnes konečně bude fungovat. Fungoval ale jen 10 minut, potom celý systém spadl," potvrdila IHNED.cz mluvčí brněnského magistrátu Soňa Haluzová.

Potíže hlásila i další města, systém znovu naběhl kolem půl jedenácté dopoledne. Příčinu kolapsu ale ministerstvo nezná. Domnívá se, že chyba je na straně Policejního prezidia.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.