Netrpělivé postávání, podpírání si hlavy, otrávené výrazy obličeje a nervózní poklepávání nohou doprovázelo pondělní čekání na registru vozidel v pražské Jungmannově ulici.

Zatímco žadatelé o vyřízení řidičských průkazů čekali doslova jen pár minut, na druhé straně odboru dopravy pražského magistrátu se pořadová čísla posouvala po desítkách minut. 

„Na registru vozidel jsem již podruhé,“ uvedl muž, který si dlouhé chvíle krátil hraním her na mobilním telefonu. „Jsem tady hodinu a půl a za tu dobu odbavili 14 lidí a dalších 13 je přede mnou,“ dodal.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.